Beyaz Sus Evi

Gizlilik ve Güvenlik politikassı

Gizlilik ve Güvenlik Politika Bilgisi

    beyazsüsevi.com  Nöbethane caddesi serdar sokak no 17/2 sirkeci/Fatih/İSTANBUL (Tel: 0212 520 40 10) adresinde ikamet etmekte olan EBA ŞİRKETLER GRUP İşletmesi’ne ait bir satış sitesidir.

    beyazsüsevi.com üyeleri tarafından internet sitesi üzerinden elektronik ortamda doldurulan kişisel bilgileri (ad, soyad, e-posta adresi, telefon numarası ve posta adresi) saklamakta ve sözleşmelerle belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamaktadır.

    Bu bilgiler, yapılacak kampanyalarla ilgili duyuruların kendilerine ulaştırılabilmesi için veya doğrudan pazarlama amacıyla beyazsüsevi.com tarafından kullanılabilir.

    Siteden gönderilen duyuruların kendilerine ulaşmasını istemeyen kullanıcılar, istedikleri zaman bu taleplerini beyazüsüsevi.com'a ileterek gönderimleri durdurabilir, yeni bilgilerini iletmek suretiyle farklı adreslerine duyurularının gönderilmesini talep edebilirler.

    Resmi kurumlar tarafından, kanuni ve yasal sebeplerle yapılan resmi bilgi taleplerinin karşılanmasının hukuki olarak zorunlu olduğu durumlarda kullanıcılara ait kişisel bilgiler resmi kurum ve kuruluşlarla paylaşılabilir.

    Sitenin devredilmesi, satılması veya birleşmesi ile oluşacak şirket değişimi durumunda sitede toplanan tüm bilgiler yeni şirkete devredilebilir.

    Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, güvenliğiniz nedeniyle kesinlikle kaydedilmemektedir. Ödeme bilgileri 128 bit SSL 3 d güvencesinde, beyazsüsevi.com web sitesi aracılığıyla ilgili bankaya gönderilir.

    Gizlilik politikasında kısmen ya da tamamen değişiklikler olabilir bu değişiklikler site üzerinde anında düzeltilecektir.